הדיווה של המוסיקה הים-תיכונית בישראל.

 לצד קריירה בינלאומית משיקה נסרין קדרי סיבוב הופעות בישראל.

"חגיגה מוסיקאלית" - שילוב של קלאסיקות ערביות לצד מוסיקה ישראלית ושירים מקוריים מאלבום הבכורה של נסרין והאלבום החדש "בנאדיק"

90 דקות בליווי 7 נגנים

נסרין קדרי, בעלת יכולות ווקליות מהייחודיים והמעניינים הצליחה בשנים האחרונות לשרטט מחדש את גבולות המיינסטרים של המוסיקה המזרחית בישראל ובעולם על ידי שילוב של מוסיקה ערבית אותנטית על שורשיה הערביים לצד פופ ורוק ישראלי בשילוב שירה בעברית. בחודשים האחרונים כבשה פסטיבלי מוסיקה מהגדולים והנחשבים בעולם והצליחה לבסס מעמד של כבוד בארץ ובחו'ל.

פסטיבל LA FOLLE JOURNEE"צרפת, פסטיבל "זיגט" בהונגריה פסטיבל "וומקס" בספרד, פסטיבל קואצ'לה בו הופיעה לצד סופרסטארים בינלאומיים כמו לידי גאגא, קנדריק לאמאר ואחרים , פסטיבל   “the spirit of tengri” קזחסטן.

לצד מופעים בארץ:  פסטיבל הפסנתר, פסטיבל ישראל, פסטיבל הצלילים, פסטיבל מדיטרנה, "אום כולתום לנצח" עם התזמורת האנדלוסית, מופע לצד גיל שוחט.

המוסיקה הביאה את נסרין קדרי להופיעה גם באירועים רשמיים יוצאי דופן

ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל הוזמנה להופיע בטקס הרשמי בבריכת הסולטן ירושלים ויום למחרת, ערב יום העצמאות בבמה המרכזית בהר הרצל כמו גם הופיעה בבית הנשיא לרגל 50 שנה לאיחוד ירושלים לצד הופעה בשגרירות ישראל בירדן במופע אליו הוזמנה אישית בו נכחו אישי ציבור בינלאומיים.

לאחרונה חזרה נסרין מסיבוב הופעות בו חיממה את להקת Radiohead  האגדית ב8 ארנות מרכזיות ברחבי ארצות הברית לצד דודו טסה "והכוויתים" וביולי הקרוב (19/7) אף תחמם את הלהקה במופע הגדול בפארק הירקון.

האנשים

OrenNahari_PR

אורן נהרי

עורך חדשות החוץ של וואלה  NEWS . עד לאחרונה היה העורך הראשי של חדשות העולם וחדשות החוץ בערוץ הראשון. כותב טורים בעיתונים "הארץ" ו"גלובס"וכן כתב וערך ספרי עיון שהיו לרבי מכר.

מועדים

נסרין
יום שני 16.10
21:30

הופעות חיות לרכישת מנוי

אירועים חמים

  • לוח אירועים

  • רכישת מנוי לעונת 2017-2018

    החלה ההרשמה לעונת 2017-2018 ! הנחות והטבות מיוחדות לרוכשי מנויים
    לרכישת מנוי לעונת 2017-18